12 báječných atrakcí pod jednou střechou!

PŘIJĎ SE BAVIT DO HAMLEYS!

Návštěva hračkářství může být fantastický zážitek pro Tebe i pro celou rodinu! My totiž nejsme jen obyčejné hračkářství…

V Hamleys najdeš tisíce úžasných originálních hraček a vychytávek, které nikde jinde neseženeš. A kromě toho zažiješ i spoustu legrace na našich supermoderních i tradičních atrakcích!

VSTUP JE ZDARMA

Benátský kolotoč

Roztoč zábavu na obřím kolotoči!

Dominanta našeho hračkářství! Dřevění koně, zdobené kočáry, chytlavá hudba, spousty světel a prodloužená jízda!
Pojď to roztočit!

Novinka

Nová arkádová herna Gamecity!

Supermoderní zóna s více než 20 arkádovými hrami, jako je například Airhockey, Jurský Park, Mario, Moto GP a mnoho dalších. Odneseš si nejen skvělé zážitky, ale třeba i odměnu za své výkony!

Přijď si pořádně „zapařit“ a získej nový iPhone nebo Playstation 5!

Virtuální realita

Nová dobrodružství na vlastní kůži!

Tak tohle jen tak někde nezažiješ! Vydej se do fantastického světa virtuální reality. Stačí nasadit speciální brýle, pevně uchopit ovladač a ponořit se do víru zábavy. Zatímco ty se budeš prohánět bitevním polem ve hře Blue Effect, porcovat ovoce v populárním Fruit Ninjovi, staneš se kuchařem nebo automechanikem či snad malířem, tvoji rodiče nebo kamarádi mohou vše sledovat na monitoru. Připrav se, hra začíná!

DIVR Virtuální realita všemi smysly na 250 m2

Objev tajemství Golema nebo vyraž na záchrannou podzemní misi!

Nasaď brýle, vezmi speciální batoh a vyprav se do naší supermoderní arény virtuální reality!

Opravdovou specialitkou mezi našimi atrakcemi je velkolepá výpravná hra, která Tě přenese do rudolfínské Prahy 16. století. Nahlédneš mezi alchymisty, setkáš se s bájným rabínem a když vyřešíš všechny interaktivní hádanky, oživíš i legendárního Golema!

Pokud si libuješ v opravdu děsivém prostředí, zvol hru ARACHNOID VR. Vydáš se do temného podzemí najít tajnou laboratoř, projevíš postřeh, týmovou spolupráci, ale taky odvahu. V ponurých tunelech totiž nebudete tak úplně sami.

Motýlí dům Papilonie

Vstup mezi živé motýly!

Ve spodních patrech našeho hračkářství najdeš zvláštní místo. Uprostřed opuštěného mystického chrámu obklopeného deštným pralesem poletuje až 600 pestrobarevných motýlů ze všech koutů světa. Pozoruj, jak se líhne okřídlený krasavec a buď svědkem jeho prvního letu v životě.

Zážitkové nakupování

Unikátní prostor, demonstrátoři hraček, pohádkové postavy

V Hamleys hračky jen neleží smutně na regálech. Tady si s nimi hrajeme! Naši demonstrátoři Ti představí originální hračky, které nikde jinde než v Hamleys nekoupíš. Budeš si je moct vyzkoušet, pohrát si s nimi a pak si je odnést domů. Setkej se i s našimi kamarádskými maskoty, vyfoť se se sochami superhrdinů a vydováděj se do sytosti. Návštěva hračkářství ještě nikdy nebyla taková zábava!

Mercuria Laser game

Moderní aréna, ve které procestuješ svět!

Naskoč do arény plné akční zábavy a proběhni celý svět s tím nejmodernějším laserovým vybavením! Vizuální a zvukové efekty dodají každé hře pořádný náboj! Kdo má lepší postřeh? A kdo přesnější mušku? S partou kámošů si můžeš přijít zastřílet a zažít kopec super akční zábavy!

Zrcadlové bludiště

S vizuálními a zvukovými efekty!

Zažij spoustu legrace v moderním zrcadlovém bludišti plném světelných a laserových efektů a zvukových kulis. Pokřivená zrcadla vyobrazí Tebe i tvé kámoše v těch nejroztodivnějších tvarech a podobách.

Vodní svět

Interaktivní vodní atrakce!

Přelévej vodu z jednotlivých bazénků, prozkoumej fontánu, nechej míčky proplouvat přes nejrůznější překážky… Voda je živel, se kterým se dá zažít spoustu legrace a také se mnohému přiučit. Pojď se ponořit do tajů vodního světa!

Závodní auta

Volant a řízení jako v opravdovém sporťáku!

Pozor, tady jde opravdu o vteřiny! Na okruhu Hamleys-ring můžeš předvést kámošům, jak se správně závodí! Moderní dráha je vybavena opravdovými volanty a špičkovými auty na dálkové ovládání. Připrav se ke startu!

Obří skluzavka

Z prvního patra až do přízemí!

Nebaví tě chodit po schodech? Máš odvahu? A nebojíš se rychlosti? Naskoč do naší obří skluzavky a projeď z prvního patra až do přízemí po našem obřím hadím tobogánu. Schválně, kdo bude dole dřív?

Bagry

Vybagruj všech 12 tisíc míčků!

Tři ovládací páky, jedno rameno s opravdovou lžící a 12 tisíc barevných míčků! To jsou naše bagry, na kterých si můžeš vyzkoušet, jaké to je ovládat faaakt velkou mašinu. Bagruj, přerovnávej, přenášej!

Přijď si užít báječnou zábavu do Hamleys!
Těšíme se na Tebe!

toalety

bezbariérový vstup

klimatizováno

hygienická opatření

Hamleys Na Příkopě

Otevírací doba

Pondělí - Neděle

10:00 - 20:00

Adresa

Na Příkopě 14
Praha 1

Hamleys Na Příkopě

Otevírací doba

Pondělí - Neděle

10:00 - 20:00

Adresa

Na Příkopě 14
Praha 1

Buď s námi v kontaktu

© 2021 INEXAD s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Praha - Nové Město, Na příkopě 854/14, PSČ 11000, IČO 2895805